Wiadomości

Wójcicki: Gorzów potrzebuje takich imprez [zdjęcia]

27 czerwca 2015, 21:04, aw
Zamknięty Most Staromiejski, a do tego cztery bulwary - na każdym z nich setki, a nawet tysiące ludzi. W końcu widać, że to miasto żyje i ma mieszkańców, którzy są spragnieni rozrywki i odreagowania po ciężkim tygodniu pracy. A za rok? Będzie powtórka w tym samym miejscu.

Po czterech latach przerwy powróciły Dni Gorzowa i to w jakim stylu. Impreza została zorganizowana z rozmachem aż na czterech bulwarach i Moście Staromiejskim.

- To był strzał w dziesiątkę. To miejsce jest idealne na tego typu imprezy i to widać gołym okiem, co potwierdza obecność mieszkańców. Jak widać te tysiące ludzi, które przyszło tutaj nad Wartę potwierdza to, że taka impreza była potrzebna w Gorzowie - komentuje Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Stoimy z prezydentem przez kilka minut na środku zamkniętego mostu i co chwilę podchodzą mieszkańcy z gratulacjami, inni aby zrobić sobie z nim z zdjęcie.

Te wszystkie wypowiedzi różnych osób łączy jedno - zgodność co do tego, że impreza wyszła świetnie i mieszkańcy potrzebowali rozrywki. 

- Naprawdę nie spodziewałem się takiej ilości osób, tym bardziej to cieszy. Więc za rok będziemy się bawić w tym samym miejscu. Ponadto dzięki tej imprezie błonia nadwarciańskie od strony Zawarcia ożyły - podkreśla prezydent.

A przed nami jeszcze jeden dzień imprezy, który zapowiada się równie obiecująco.

NIEDZIELA 28 CZERWCA

Duża scena przy błoniach nadwarciańskich

godz. 16 i 16.30 - Zumba

godz. 16.15 i 16.45 - Higher Living

godz. 17 - Agata Ambroży

godz. 17.25 - Cocktail Boys

godz. 18.30 - Lion Vibrations

godz. 20 - Zakopower

godz. 22 - Uroczyste zakończenie - pokaz fajerwerków

Mała scena na Bulwarze Wschodnim

godz. 14 - Buziaki

godz. 14.20 - Aluzja

godz. 14.40 - Mali Gorzowiacy

godz. 15.00 - Gorzowiacy

godz. 15.20 - Move Up

godz. 15.40 - Fart

godz. 16 - Grubsza Strona Rabarbaru

godz. 17.10 - TroleyBlues

godz. 18.10 - RWA

godz. 19.00 - Forbidden Souls

Inne wydarzenia

godz. 14, 15 i 16 - spektakle teatralne „250 Minut z Klasyką Polską”, trzy wejścia, most Staromiejski

Fotoreportaż


Weronika Jaworska

Weronika Jaworska

weronika.jaworska@gorzowianin.com

Podziel się

Komentarze

Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości