Wiadomości

Potrącenie na pasach. Szybka reakcja strażaków

25 czerwca 2015, 15:43, aw
fot. czytelnik
Po godz. 15.30 na przejściu dla pieszych koło skrzyżowania ul. Dąbrowskiego z ul. Łokietka doszło do potrącenia młodej dziewczyny. Jako pierwsi pomocy udzieli strażacy z pobliskiej komendy miejskiej.

Informacje o wypadku i zdjęcia dostaliśmy od naszego czytelnika na skrzynkę mailową kontakt@gorzowianin.com. Jak się okazało po godz. 15.30 na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania ul. Dąbrowskiego z Łokietka doszło do potrącenia młodej dziewczyny, która właśnie przechodziła przez pasy.

Według relacji świadków, około 30-letni mężczyzna kierujący toyotą avensis jechał ul. Dąbrowskiego i ze zbyt nadmierną prędkością skręcał w prawo w ul. Łokietka. Nie zdążył wyhamować i uderzył w dziewczynę, która znalazła się tym momencie na pasach.

Jako pierwsi na miejscu zdarzenia byli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP nr 2, która znajduje się z drugiej strony ulicy.

Kilka minut później na miejscu była już policja i karetka pogotowia. Dziewczyna została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Po godz. 16.20 na naszą skrzynkę mailową kontakt@gorzowianin.com dostaliśmy kolejne zdjęcie od czytelnika. Tym razem wykonane z jednego z balkonów przy ul. Łokietka.

Naszym czytelnikom dziękujemy za czujność i przesłane zdjęcia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości