Wiadomości

Złodzieje wciąż na wolności

17 czerwca 2015, 09:55, red
fot. Dawid Nowakowski
We wtorkowy wieczór dwóch zamaskowanych mężczyzn napadło na stację paliw przy ul. Kasprzaka. Zabrali pieniądze z kasy, wódkę oraz papierosy i uciekli. Policjanci prowadzą śledztwo, które ma pomóc w zatrzymaniu złodziei.

We wtorkowy wieczór informowaliśmy o napadzie na stację paliw Shell przy ul. Kasprzaka, gdzie po godz. 23 wbiegło dwóch zamaskowanych mężczyzn i przedmiotami przypominającymi broń sterroryzowali pracowników zabierając pieniądze z kasy. Następnie uciekli pieszo w stronę ogródków działkowych.

Dzisiaj wiadomo, że ich łupem była nie tylko gotówka, w kwocie około 400 zł, ale również dwie butelki wódki i papierosy. Na szczęście w całym zajściu nie ucierpiał żaden z pracowników stacji.

Policyjna obława trwała do późnych godzin nocnych, jednach nie udało się zatrzymać napastników. - Trwa śledztwo w tej sprawie. Zabezpieczyliśmy wszystkie ślady na stacji paliw, włącznie z monitoringiem i próbujemy ustalić tożsamość mężczyzn - komentuje Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jeżeli uda się zatrzymać mężczyzn, będzie im groziło do 12 lat więzienia.

 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości