Wiadomości

„Ona tańczy dla mnie” i dla gorzowian

12 czerwca 2015, 13:11, aw
fot. weekend.pl
Znamy już szczegółowy plan, jeżeli chodzi o Dni Gorzowa. Wśród muzyków, którzy wystąpią na scenie pojawi się niekwestionowana gwiazda muzyki disco – zespół Weekend.

Po czterech latach przerwy do kalendarza najważniejszych wydarzeń w mieście wracają Dni Gorzowa. Zgodnie z zapowiedziami prezydenta Jacka Wójcickiego będzie to impreza z rozmachem, bo w końcu będzie trwała aż trzy dni – od piątku 26 czerwca do niedzieli 28 czerwca.

Zostaną rozstawione dwie sceny na których będą występować muzycy. Scena główna będzie zlokalizowana na nadwarciańskich błoniach koło mostu żelaznego, natomiast druga, mniejsza na Bulwarze Wschodnim koło budynku LOK-u.

W piątek 26 czerwca o godz. 21 na scenie przy moście żelaznym wystąpią muzycy Filharmonii Gorzowskiej, Jacek Wójcicki i Grażyna Brodzińska. Będzie to koncert galowy „Przetańczyć całą noc”.

„Ona tańczy dla mnie”

Z kolei w sobotę 27 czerwca na głównej scenie zobaczymy Najlepszy Przekaz w Mieście oraz Muzyka Końca Lata.

Po godz. 20 dla gorzowian zagra niekwestionowana gwiazda muzyki disco – zespół Weekend, który podbił serca wielu Polaków hitem „Ona tańczy dla mnie”. Tego utworu na pewno nie zabraknie również podczas sobotniego występu przed gorzowską publicznością.

Natomiast o godz. 21 wystąpi Ray Wilson - Genesis Classic Orchestra. Koncert łączy rockowe wersje kultowych utworów z elementami muzyki poważnej w wykonaniu kwartetu smyczkowego z „Berlin Symphony Ensemble”. Na pewno usłyszymy takie przeboje jak: „I can’t Dance”, „Land of Confusion” , „Jesus he knows me” czy „Calling All Stations”. A tuż po nich zagra Awiński Show.

Jeżeli chodzi o małą scenę na bulwarze, to tam będą prezentować się: Pesos Sax, Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej, The Flash. Po godz. 22 zagra natomiast Król.

Muzyczny misz-masz

W niedzielne popołudnie koncerty na błoniach rozpocznie Agata Ambroży. Jej występ o godz. 17, a tuż po niej Coctail Boys i Lion Vibrations. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Zakopower, który rozpocznie swój koncert o godz. 20.  A na zakończenie świętowania odbędzie się pokaz fajerwerków.

Ponadto na małej scenie wystąpią: RWA, Forbidden Souls, Endrju, TroleyBluses oraz  Grubsza Strona Rabarbaru.

Zamknięty most i...

Nowością będzie to, że na czas świętowania zostanie zamknięty Most Staromiejski, który zostanie klimatycznie oświetlony i przystrojony flagami. Według zapowiedzi orgnizatorów będą tam występować artyści teatrów ulicznych oraz kataryniarze. Ponadto na placu koło "Admiry" zostanie rozstawione wesołe miasteczko.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Multimedia

  • Sylwia Beech (MCK)

  • Włodzimierz Rój (OSiR)

  • Jacek Wójcicki - prezydent Gorzowa


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości