Wiadomości

Filharmonicy, Wójcicki i Brodzińska rozpoczną Dni Gorzowa

3 czerwca 2015, 10:02, aw
fot. Bartosz Zakrzewski/archiwum
Początkowo koncert galowy „Przetańczyć całą noc” miał się odbyć w Filharmonii Gorzowskiej i być dla wąskiego grona odbiorców. Ostatecznie odbędzie się 26 czerwca przy moście kolejowym w ramach Dni Gorzowa.

Na zakończenie sezonu artystycznego 2014/2015 Filharmonia Gorzowska proponuje wyjątkowy koncert na nadwarciańskich błoniach. Nie będzie to występ dla niewielkiego grona melomanów, ale dla wszystkich chętnych gorzowian, którzy w piątek 26 czerwca o godz. 20 pojawią się pod sceną przy moście kolejowym. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Przed gorzowską publicznością wystąpi Jacek Wójcicki razem Grażyną Brodzińską w towarzystwie Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej. Nie, to nie będzie nasz prezydent, ale znakomity tenorowy śpiewak i aktor. Również Grażyna Brodzińska to niezwykle utalentowana polska śpiewaczka operetkowa, musicalowa oraz operowa.

W trakcie koncertu galowego „Przetańczyć całą noc” usłyszymy piosenki takie jak „Usta Milczą, dusza śpiewa”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Besame mucho” w wykonaniu Grażyny Boruckiej oraz „Nie dokazuj miła”, „Something stupid” czy też „Na moście w Avignion” w wykonaniu Jacka Wójcickiego.

 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości