Wiadomości

Kolejne niepełnosprawne dziecko okradzione z auta

2 czerwca 2015, 14:41, Anna Warchoł
fot. archiwum prywatne
W nocy z 1 na 2 czerwca przy ul. Wróblewskiego w Gorzowie doszło do kradzieży volkswagena caddy, który służył do przewożenia niepełnosprawnego dziecka. To kolejna kradzież auta choremu dziecku, do podobnej doszło na początku kwietnia w Deszcznie.

Pani Wioletta, mama samotnie wychowująca niepełnosprawną Jagódkę swoje auto widziała po raz ostatni w poniedziałek 1 czerwca po godz. 18, kiedy zostawiła je na parkingu przy ul. Wróblewskiego, koło sklepu Stokrotka.

Kiedy we wtorek 2 czerwca, przyszła rano po auto - samochodu już tam nie było. Biały volkswagen caddy służył do przewożenia Jagódki, która cierpi na mózgowe porażenie dziecięce wraz z padaczką na zajęcia rehabilitacyjne. Auto zostało zakupione przez mamę z pomocą sponsorów.Sprawa kradzieży została zgłoszona na policję.

- Dzisiaj rano zgłosiła się do nas właścicielka auta, że jej biały volkswagen caddy, który służył do przewozu niepełnosprawnego dziecka został skradziony z niestrzeżonego parkingu przy ul. Wróblewskiego. Sprawą zajmują się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego - komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Auto, to biały volkswagen caddy maxi 1,9 D o numerach rejestracyjnych FG5636C.

Fotoreportaż


1/4 Skradziony volkswagen caddy

1/4 Skradziony volkswagen caddy

2/4 Skradziony volkswagen caddy

2/4 Skradziony volkswagen caddy

3/4 Skradziony volkswagen caddy

3/4 Skradziony volkswagen caddy

4/4 Skradziony volkswagen caddy

4/4 Skradziony volkswagen caddy

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości