Wiadomości

BO: Od poniedziałku możesz złożyć swój wniosek

22 maja 2015, 18:05, aw
fot. Marcin Kluwak
Regulamin budżetu obywatelskiego na 2016 rok przeszedł parę zmian, więc przyszedł czas na składanie wniosków. Te będziemy mogli składać ze swoimi propozycjami od 25 maja do końca czerwca.

Przed nami czwarta edycja budżetu obywatelskiego. Już od poniedziałku 25 maja mieszkańcy Gorzowa będą mogli składać swoje propozycje w Urzędzie Miasta lub za pośrednictwem internetu.

Warto przypomnieć, że radni na początku maja przegłosowane zmiany w regulaminie budżetu obywatelskiego. A wszystko po to, aby było jak najbardziej sprawiedliwie i bez żadnych niejasności.

Każdy z mieszkańców będzie mógł zgłosić jedno zadanie do BO na 2016 rok, poparte 20 podpisami innych gorzowian. Ponadto propozycja, która znajdzie się na wniosku musi być ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców oraz zlokalizowana na nieruchomości będącej własnością miasta. Istotną kwestią jest to, że wartość inwestycji nie może przekroczyć 250 tys. zł brutto.

Formularze za pośrednictwem których będziemy mogli zgłosić swoją propozycję będą dostępne od poniedziałku 25 maja w kancelarii przy ul. Sikorskiego, na parterze budynku Watrala oraz oraz w informacji Wydziału Komunikacji przy ul. Przemysłowej 53. Zgłoszenia będzie można również pobrać ze strony gorzowskiego urzędu.

Poprawnie wypełnione wnioski będzie można składać do 30 czerwca w kancelarii UM przy Sikorskiego lub przesłać skany wniosków na adres e-mail: budzetobywatelski@um.gorzow.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań można napisać maila na adres: bsr@um.gorzow.pl,  zadzwonić pod nr tel. 95 7355 591, 95 7355 685 lub przejść się osobiście do Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji przy ul. Przemysłowej 53 (pokój 208).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości