Wiadomości

Zamknięta jedna nitka Al. 11 Listopada

12 maja 2015, 13:38, aw
fot. Anna Warchoł
Do końca maja potrwają utrudnienia w ruchu drogowym związane z budową i przebudową sieci wodociągowej w jezdni Al. 11 Listopada. Na ten czas zostanie zamknięta północna nitka drogi.

Gorzowscy kierowcy jadący w kierunku Kostrzyna nie mają łatwego życia. Obecnie prowadzona jest przebudowa ul. Dobrej, która na czas remontu jest całkowicie zamknięta.

Ponadto utrudnienia występują też na ulicy Kostrzyńskiej, którą poprowadzony jest objazd w kierunku Kostrzyna. Natomiast od wtorku 12 maja kierowców czekają jeszcze większe utrudnienia w mieście.

Do końca maja będą prowadzone roboty ma północnej jezdni Al. 11 Listopada, czyli tej w kierunku na Kostrzyn. A wszystko przez budowę i przebudowę sieci wodociągowej.

Na czas trwania prac Al. 11 Listopada zostanie zamknięta na odcinku 210 metrów praz i 200 metrów za Placem Słonecznym. - W związku z powyższym zaplanowano zmianę ruchu w południowej jezdni Al. 11 Listopada na ruch dwukierunkowy.  Wykonawca planuje objazd do ul. Plac Słoneczny ulicą Olimpijską i Słoneczną – informuje Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.

Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i stosować się do znaków drogowych.

 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości