Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 4 maja przed godz. 18 około kilometr od Witnicy w kierunku Kostrzyna.
Szynobus relacji Gorzów – Kostrzyn śmiertelnie potrącił w szczerym polu mężczyznę. – Maszynista trąbił, lecz mężczyzna znajdujący się na torach nic sobie z tego nie robił. Zbadaliśmy oczywiście maszynistę na obecność alkoholu. Był trzeźwy – mówi Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
Na miejscu jest policja oraz prokurator, którzy będą wyjaśniali w jaki sposób mężczyzna znalazł się na torach i czy była to próba samobójcza.
- Zostaną przesłuchani również świadkowie. Wówczas będziemy mogli powiedzieć coś więcej na temat tego wypadku – komentuje Maludy. - Póki co nie znamy danych ofiary.
Obecnie ruch kolejowy na trasie Gorzów – Kostrzyn jest wstrzymany.
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
Aktualizacja, godzina 20:25 Ruch kolejowy na trasie Gorzów - Kostrzyn został przywrócony.
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |