MIR ostrzega o utrudnieniach w ruchu

2 maja 2015, 14:06, aw
fot. Anna Warchoł
W niedzielę 3 maja w centrum Gorzowa będą odbywać się uroczystości związane z obchodami 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dlatego też trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

- W sobotę 2 maja o godz. 22 zostaną zamknięte dla ruchu kołowego ulice Mostowa i Obotrycka na odcinku od Mostowej do Pionierów. Ulice będą wyłączone z ruchu do niedzieli 3 maja do godz. 13.30 – informuje Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.

A wszystko za sprawą wojewódzkich obchodów święta Konstytucji 3 Maja. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.30 w gorzowskiej katedrze. Po zakończonej mszy św. około godz. 11.40 odbędzie się przemarsz Kompanii Honorowych i Pocztów Sztandarowych na Stary Rynek. – Przejście odbędzie się przy czasowo wstrzymanym ruchu kołowym i tramwajowym na jednojezdniowym odcinku ul. Sikorskiego od Chrobrego do Pionierów – mówi Krajczyński.

Rodzinny spacer rowerowy

Ponadto w godz. 13.30 – 14.15 zaplanowany jest rodzinny spacer rowerowy. Przejazd odbędzie się ul. Nadbrzeżną (Bulwar Zachodni) -  Spichrzową – Cichońskiego – Warszawską – Jagiełły – Wybickiego – Łokietka – rondem Kosynierów Gdyńskich – Łokietka – Wybickiego – wjazd do Parku Wiosny Ludów za Barem „Bartosz”.

- W trakcie przejazdu ruch na ulicach, którymi wyznaczono przejazd oraz sąsiednich skrzyżowaniach zostanie czasowo wstrzymany –podkreśla MIR.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości