Wiadomości

MIR ostrzega o utrudnieniach w ruchu

2 maja 2015, 14:06, aw
fot. Anna Warchoł
W niedzielę 3 maja w centrum Gorzowa będą odbywać się uroczystości związane z obchodami 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dlatego też trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

- W sobotę 2 maja o godz. 22 zostaną zamknięte dla ruchu kołowego ulice Mostowa i Obotrycka na odcinku od Mostowej do Pionierów. Ulice będą wyłączone z ruchu do niedzieli 3 maja do godz. 13.30 – informuje Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.

A wszystko za sprawą wojewódzkich obchodów święta Konstytucji 3 Maja. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.30 w gorzowskiej katedrze. Po zakończonej mszy św. około godz. 11.40 odbędzie się przemarsz Kompanii Honorowych i Pocztów Sztandarowych na Stary Rynek. – Przejście odbędzie się przy czasowo wstrzymanym ruchu kołowym i tramwajowym na jednojezdniowym odcinku ul. Sikorskiego od Chrobrego do Pionierów – mówi Krajczyński.

Rodzinny spacer rowerowy

Ponadto w godz. 13.30 – 14.15 zaplanowany jest rodzinny spacer rowerowy. Przejazd odbędzie się ul. Nadbrzeżną (Bulwar Zachodni) -  Spichrzową – Cichońskiego – Warszawską – Jagiełły – Wybickiego – Łokietka – rondem Kosynierów Gdyńskich – Łokietka – Wybickiego – wjazd do Parku Wiosny Ludów za Barem „Bartosz”.

- W trakcie przejazdu ruch na ulicach, którymi wyznaczono przejazd oraz sąsiednich skrzyżowaniach zostanie czasowo wstrzymany –podkreśla MIR.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości