Pokłócił się z konkubiną. Jego ciało z Warty wyłowili strażacy

28 kwietnia 2015, 14:38, aw
fot. Kamil Lewera
Od ponad dwóch tygodni gorzowscy strażacy wraz z policją szukali zaginionego 49-latka, który po kłótni ze swoją kobietą wyszedł z domu grożąc, że się zabije. Ciało mężczyzny zostało odnalezione w poniedziałkowy wieczór w rzece.

Wszystko działo się w sobotę 11 kwietnia na gorzowskim Zawarciu. W jednym z mieszkań doszło do awantury 49-letniego mężczyzny i jego konkubiny. W efekcie zdenerwowany mężczyzna wyszedł z domu mówiąc, że idzie w stronę Warty i na pewno coś sobie zrobi.

Dwa dni później, w poniedziałek 13 kwietnia zaniepokojona kobieta zgłosiła na policję zaginięcie mężczyzny. Martwiła się, że od momentu kłótni nie daje znaku życia.

Po przyjęciu zgłoszenia policjanci wraz ze strażakami rozpoczęli poszukiwania na rzece. O poszukiwaniach mężczyzny pisaliśmy TUTAJ.

Cała sprawa ma swój finał w poniedziałkowy wieczór 27 kwietnia po godz. 19. Dwoje przypadkowych przechodniów na 26 km Warty w miejscowości Pyrzany zauważyło w rzece zwłoki. Od razu została powiadomiona policja i straż pożarna.

- Wyłowione ciało, to zwłoki zaginionego w 13 kwietnia mężczyzny – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. - Na miejsce przyjechał też prokurator. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji, jednak już na wstępnie wykluczamy udział osób trzecich.

Ciało przepłynęło z nurtem rzeki około 30 kilometrów.

Fotoreportaż


1/7 Poszukiwania na Warcie

1/7 Poszukiwania na Warcie

2/7 Poszukiwania na Warcie

2/7 Poszukiwania na Warcie

3/7 Poszukiwania na Warcie

3/7 Poszukiwania na Warcie

4/7 Poszukiwania na Warcie

4/7 Poszukiwania na Warcie

5/7 Poszukiwania na Warcie

5/7 Poszukiwania na Warcie

6/7 Poszukiwania na Warcie

6/7 Poszukiwania na Warcie

7/7 Poszukiwania na Warcie

7/7 Poszukiwania na Warcie

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości