Wiadomości

Nie zaciągnęła ręcznego. Skończyła pod kołami busa

24 kwietnia 2015, 10:13, Marcin Kluwak
fot. Anna Warchoł
Do groźnego wypadku doszło przy ulicy Marynarki Wojennej w Gorzowie. Na wąskiej, osiedlowej drodze kobieta wpadła pod busa. Usiłowała go zatrzymać.

Zgłoszenie o zdarzeniu gorzowska straż pożarna otrzymała około godziny 10.00. Na miejsce od razu zostały wysłane wozy strażackie – w tym ciężki wóz ratownictwa technicznego.

Specjalistyczna pomoc była potrzebna, ponieważ jak wynikało z informacji przekazanej przez zgłaszającego – kobieta wpadła pod busa i była tam uwięziona.

Po kilku minutach, na miejsce przyjechała karetka i policja. Po podniesieniu busa przez strażaków, kobieta została przekazana pod opiekę pogotowia ratunkowego. Jak dowiedzieliśmy się od oficera dyżurnego Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży, kobieta była przytomna.

- Kobieta, która kierowała tym busem nie zaciągnęłą hamulca ręcznego. Auto w pewnej chwili zaczęło straczać się ze skarpy - mówi rzecznik prasowy lubuskiej policji - Sławomir Konieczny. Okazało się, że kobieta usiłowała własnymi siłami zatrzymać auto. To było jednak ponad jej siły, po chwili znalazła się pod jego kołami.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/6 Kobieta pod kołami busa

1/6 Kobieta pod kołami busa

2/6 Kobieta pod kołami busa

2/6 Kobieta pod kołami busa

3/6 Kobieta pod kołami busa

3/6 Kobieta pod kołami busa

4/6 Kobieta pod kołami busa

4/6 Kobieta pod kołami busa

5/6 Kobieta pod kołami busa

5/6 Kobieta pod kołami busa

6/6 Kobieta pod kołami busa

6/6 Kobieta pod kołami busa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości