41-latek znęcał się nad rodziną

25 marca 2015, 09:09, aw
fot. KWP
Gorzowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi bliskimi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na zatrzymanie 41-latka, postawienie mu zarzutów i trzymiesięczny areszt.

- Przed weekendem na Komendę Miejską Policji w Gorzowie zgłosiła się kobieta, która zdecydowała się opowiedzieć o zachowaniu swojego męża. Mężczyzna miał od dłuższego czasu znęcać się fizycznie i psychicznie nad swoją rodziną – opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jednak dopiero teraz kobieta postanowiła zgłosić całą sytuację policji. Po przesłuchaniu pokrzywdzonej, funkcjonariusze pojechali do jej domu, gdzie zatrzymali 41-letniego mężczyznę.

- W kolejnych dniach policjanci zbierali materiał dowodowy, co pozwoliło na przedstawienie zarzutów agresywnemu mężowi i skierowanie wniosku o tymczasowy areszt – tłumaczy Jaroszewicz.

41-latek będzie odpowiadał za znęcanie fizyczne i psychiczne nad rodziną oraz uszkodzenie ciała. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. Natomiast w poniedziałek 23 marca sąd przychylił się do wniosku prokuratora o tymczasowy areszt. 41-letni mieszkaniec powiatu gorzowskiego najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości