Wiadomości

Przyszła wiosna. Są pierwsi pijani kierowcy jednośladów

23 marca 2015, 21:49, aw
fot. KWP
Sezon dla cyklistów, motorowerzystów i motocyklistów rozpoczął się na dobre. Jednak nie każdy z nich pamięta o tym, aby jeździć będąc trzeźwym – tak było w miniony weekend w Gorzowie.

- Policjanci z Gorzowa przypominają kierowcom, aby zwracali szczególną uwagę na osoby jeżdżące na jednośladach. Aby nie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji na drodze, także użytkownicy rowerów, motorowerów i motocykli powinni stosować się do obowiązujących przepisów prawa. Zapomnieli o tym najwyraźniej nietrzeźwi kierowcy, których w miniony weekend zatrzymali policjanci – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W nocy z piątku 20 marca na sobotę 21 marca na ul. Łokietka w ręce gorzowskich policjantów wpadł nietrzeźwy rowerzysta.

Następnie policjanci zatrzymali dwóch pijanych motorowerzystów. Na ul. Walczaka 62-latek miał niemal promil alkoholu w organizmie, z kolei w Janczewie 22-letni kierowca motoroweru miał ponad 1,7 promila.

- Na pewno będziemy sprawdzać trzeźwość kierowców jednośladów. Będą oni pod szczególnym nadzorem policjantów – podkreśla Jaroszewicz.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości