BMW kontra mercedes. Roztrzaskane oba auta [AKTUALIZACJA]

19 marca 2015, 23:35, aw
fot. Anna Warchoł
Do wypadku dwóch samochodów osobowych doszło w czwartkowy wieczór, kilkanaście minut po godz. 22 na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich z ul. Mickiewicza. Do szpitala odwieziono trzy osoby.

Informację o wypadku w czwartkowy wieczór dostaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102 od czytelnika. - Dość konkretnie się rozwalili na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich z ul. Mickiewicza - napisał czytelnik. Pojechaliśmy na miejsce, aby sprawdzić co się wydarzyło.

Na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich z ul. Mickiewicza i Mościckiego zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe - BMW oraz mercedes. Według relacji świadków do wypadku doszło około godz. 22.20.

Ciemne BMW jechało ul. Kosynierów Gdyńskich w stronę centrum, z kolei mercedes jechał ul. Kosynierów Gdyńskich od strony centrum i chciał skręcić w lewo w ul. Mościckiego.

- Kierowca mercedesa ewidentnie wymusił pierwszeństwo i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka BMW – komentuje Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Młody mężczyzna, który kierował mercedesem prawo jazdy miał zaledwie od października 2014 roku. - Oczywiście policjanci odstąpili od wystawienia mandatu, zabrali mężczyźnie prawo jazdy, a sprawę skierowali do sądu - podkreśla Maludy.

W wyniku zderzenia zostały ranne trzy osoby, które trafiły do gorzowskiego szpitala – kierowca oraz pasażerka z BMW oraz pasażer mercedesa.

Fotoreportaż


1/6 Zderzenie BMW z mercedesem

1/6 Zderzenie BMW z mercedesem

2/6 Zderzenie BMW z mercedesem

2/6 Zderzenie BMW z mercedesem

3/6 Zderzenie BMW z mercedesem

3/6 Zderzenie BMW z mercedesem

4/6 Zderzenie BMW z mercedesem

4/6 Zderzenie BMW z mercedesem

5/6 Zderzenie BMW z mercedesem

5/6 Zderzenie BMW z mercedesem

6/6 Zderzenie BMW z mercedesem

6/6 Zderzenie BMW z mercedesem

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości