Wiadomości

Będzie remont schodów w Parku Róż

18 marca 2015, 09:36, aw
fot. Anna Warchoł
Póki co jedna część schodów od strony ronda przy ul. Kosynierów Gdyńskich jest ogrodzona taśmą, ale już niedługo. Jeszcze w marcu doczekają się miejscowej naprawy nawierzchni i cząstkowego remontu podjazdów.

Miesiąc temu radni klubu Ludzie dla Miasta zwrócili się z prośbą o naprawę podjazdu dla wózków przy wejściu do Parku Róż od strony ronda przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Powód? – Mieszkańcy skarżyli się, że podjazd jest uszkodzony od bardzo dawna, co utrudnia się poruszanie rodzicom z małymi dziećmi – tłumaczą radni LdM.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy korzystają zarówno ze schodów, jak i z podjazdu – wszystko zostanie naprawione. Co prawda cząstkowo, ale to zawsze coś.

W odpowiedzi na interpelację LdM prezydent Jacek Wójcicki podkreślił, że schody terenowe ze zjazdami dla wózków dziecięcych zostały zakwalifikowane podczas przeglądu obiektów małej architektury do bieżącej naprawy.

Remont cząstkowy pojazdów i miejscowa naprawa nawierzchni przy wejściu od strony ul. Kosynierów Gdyńskich zostanie wykonany do końca marca.

- To świetna wiadomość – cieszy się mama rocznej Oli. – Będzie mi na pewno łatwiej wciągnąć do góry wózek, nie martwiąc się o bezpieczeństwo dziecka.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości