Wiadomości

Pościg za złodziejem samochodów - zobacz film

15 marca 2015, 15:46, mk
W piątkowe popołudnie policjanci z Gorzowa ujęli 31-letniego mieszkańca Trójmiasta. Mężczyzna został zatrzymany w pościgu, który rozpoczął się w Krzeszycach.

31-latek jechał skradzionym BMW w kierunku Gorzowa – drogą krajową numer 22. W Krzeszycach nie zatrzymał się do kontroli policyjnej. Funkcjonariusze od razu ruszyli w pościg, powiadamiając jednocześnie gorzowską policję. Na filmie policyjnego wideorejestratora wyraźnie widać, że kierowca wielokrotnie stwarzał duże zagrożenie w ruchu drogowym, jechał nawet z prędkością ok. 170 km/h. Został zatrzymany w Białczu, na polnej drodze.  - W jego samochodzie odnaleziono amfetaminę. Najprawdopodobniej sam znajdował się pod działaniem tego środka - mówił Sławomir Konieczny, rzecznik prasowy lubuskich policjantów.

Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za kradzież samochodu, usiłowanie dokonania czynnej napaści na policjantów oraz za posiadanie narkotyków.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości