Co z nowym sekretarzem miasta?

11 marca 2015, 09:38, aw
fot. Bartosz Zakrzewski/archiwum
Wybór nowego sekretarza miasta wciąż się przedłuża. Jeszcze niedawno jego nazwisko mieliśmy poznać na początku marca, a teraz okazuje się, że może to nastąpić dopiero pod koniec miesiąca.

Kolejny miesiąc Urząd Miasta pozostaje bez sekretarza. Kandydaci, którzy chcieli ubiegać się o to stanowisko, swoje zgłoszenia mogli wysyłać do końca stycznia.

Wówczas ze zgłoszonych 30 osób, tylko 20 spełniało wymogi formalne. Zatem dlaczego Od lutego aż do teraz nic się w tej sprawie nie zmieniło?

- Chcieliśmy spotkać się z każdym kandydatem, porozmawiać i zobaczyć jakie ma kompetencje – komentuje Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa. – Wybór osoby na takie stanowisko na pewno nie jest łatwy. Ponieważ musi to być wyjątkowa osoba, która jest doskonałym menadżerem.

Prezydent tłumaczy, że opóźnienia w ogłoszeniu nazwiska nowego sekretarza miasta są związane również z prowadzonymi w tym samym czasie innymi konkursami na stanowiska w Urzędzie Miasta. – Chcielibyśmy je zakończyć równocześnie i już pod koniec marca ogłosić nazwiska wszystkich nowych urzędników, włącznie z nowym sekretarzem – mówi Wójcicki.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości