Wiadomości

Marcin Kurczyna już nie szefuje gorzowskiemu SLD

4 marca 2015, 20:33, aw
fot. Marcin Kluwak
Wraz z początkiem marca ze stanowiska przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej odszedł Marcin Kurczyna. Powód? Obowiązki zawodowe, które nie pozwalały mu na pełne zaangażowanie w politykę.

Marcin Kurczyna po trzech latach pełnienia obowiązków przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej zrezygnował z tego stanowiska. W poniedziałek 2 marca jego rezygnację przyjęła rada miejska SLD.

Były już przewodniczący w związku ze swoją rezygnacją wydał oświadczenie. Możemy w nim przeczytać: - Rok 2015 to czas dużych wyzwań przed jakimi stoi SLD. Przed nami już w maju wybory prezydenckie. Jesienią wybierzemy nowych parlamentarzystów. W obecnej sytuacji politycznej konieczne jest wyjątkowe zaangażowanie władz partii w mieście w nadchodzących kampaniach wyborczych. Moja sytuacja zawodowa nie pozwala mi na kontynuowanie pracy w charakterze przewodniczącego SLD w takim wymiarze jak dotychczas i jak tego wymagają okoliczności. Z tego względu postanowiłem zrezygnować z pełnionej funkcji - tłumaczy Marcin Kurczyna.

Do momentu wyboru nowego szefa gorzowskiego SLD, pracami zarządu miejskiego będzie kierował Maciej Buszkiewczi, sekretarz rady miejskiej SLD w Gorzowie.

Nazwisko nowego przewodniczącego powinniśmy poznać w ciągu najbliższego miesiąca.

 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości