• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W sobotę jubileuszowa "PiGi". Są jeszcze wejściówki

27 lutego 2015, 18:41, aw
fot. archiwum prywatne
Już po raz dziesiąty do Gorzowa zjadą najlepsze studenckie kabarety z całej Polski. Impreza wystartuje o godz. 16 w auli PWSZ przy ul. Chopina. Wejściówki na X Przegląd Kabaretów Studenckich „PiGi” dostępne będą już tylko przy wejściu na aulę.

Podczas jubileuszowej edycji PiGi na pewno nie zabraknie znakomitych występów najlepszych kabaretów z całej Polski, które przeszły wcześniej eliminacje - podkreśla Michał Fafuła, przewodniczący URSS. – Jako gwiazda wieczoru wystąpi kabaret Trzecia Strona Medalu z Przemyśla, czyli ubiegłoroczni zwycięzcy.

Ponadto przed publicznością, która zjawi się w sobotnie popołudnie w auli PWSZ zaprezentuje się osiem kabaretów, które powalczą o „złotą”, „srebrną” i „brązową świnię”, a także „świnię publiczności”.

A będą to m.in. kabaret Fifa Rafa z Bełżyc, kabaret Companieros z Ostrowca Świętokrzyskiego , kabaret O Tak O z Białegostoku, kabaret Pod Napięciem z Gdańska, czy też kabaret Zalotka z Zielonej Góry.

- Wejściówki na nasz przegląd cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Zostało ich już niewiele, dlatego postanowiliśmy resztę sprzedawać przy wejściu na aulę – komentuje Fafuła. Ich cena, to zaledwie 12 zł.

X Przeglądu Kabaretów Studenckich „PiGi” rozpocznie się w sobotę 28 lutego o godz. 16 w auli PWSZ przy ul. Chopina, która mieści się w budynku nr 5.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości