W sobotni wieczór 21 lutego około godz. 23.30 gorzowscy policjanci patrolowali ul. ul. Bierzanina. Wytypowali do kontroli kierowcę hondy civic.
- Jednak mężczyzna nie zastosował się do sygnałów świetlnych i dźwiękowych, tylko przyspieszył i zaczął uciekać – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
Kierowca hondy jechał ul. Górczyńską, Witosa, 9 Maja i Czereśniową. Kiedy skręcił w ul. Piłsudskiego – wjechał na chodnik i zaczął szaleńczą jazdę, zmuszając znajdujących się tam ludzi do ucieczki.
Mężczyzna wrócił następnie na ul. 9 Maja, gdzie uderzył w słupek. Wówczas zostawił swoje auto i zaczął uciekać na pieszo. Po krótkim pościgu pieszym, policjanci dogonili mężczyzną i zatrzymali go.
Nieodpowiedzialny kierowca hondy civic będzie odpowiadał za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. – Dlatego też prosimy wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie przy ul. Wyszyńskiego – apeluje Jaroszewicz. - Z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego można się także skontaktować telefonicznie pod numerem 95 738 20 78.
|
Diamentowy koncert 60-lecia!
12 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Największe przeboje Pink Floyd na żywo - Koncert Another Pink Floyd i Marek Raduli!
20 grudnia 2025
kup bilet |
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |
|
Koncert w Świetle Tysiąca Świec
21 grudnia 2025
kup bilet |