Wiadomości

Brak wody przy Nadbrzeżnej

27 lutego 2015, 09:36, aw
W piątek do godz. 21 nie będzie wody w budynkach przy ul. Nadbrzeżnej. Wszystko przez wczorajszą awarię. Ponadto kierowcy muszą uważać na utrudnienia w ruchu.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie informuje, że w piątek 27 lutego do godz. 21 nastąpi przerwa w dostawie wody do budynków  przy ul. Nadbrzeżnej.

To efekt czwartkowej awarii zasuwy na sieci wodociągowej. Wówczas zalanych zostało kilka piwnicy i firmy mieszczących się przy ul. Nadbrzeżnej.

PWiK zapewnia, że beczkowóz z wodą zostanie podstawiony.

Ponadto w rejonie: Śródmieścia, Al. 11 Listopada, Olimpijskiej, Kostrzyńskiej, Os. Słonecznego, Łupowa, Jenina, Bogdańca, Wieprzyc mogą nastąpić zakłócenia w dostawie wody.

Utrudnienia w ruchu

W piątek od godz. 11 pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym.  Będą one dotyczyły wjazdu pod estakadą kolejową w ul. Nadbrzeżną z ul. Składowej i Garbary. Wykonawca przewiduje zwężenie wjazdu w ul. Nadbrzeżną lub w zależności od potrzeby jego całkowite zamknięcie.

 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości