Wiadomości

Znamy już dyrektora biura konsultacji społecznych

23 lutego 2015, 10:46, aw
fot. Bartosz Zakrzewski/archiwum
W zeszły wtorek prezydent Jacek Wójcicki ogłosił nabór na stanowisko dyrektora biura konsultacji społecznych, promocji i rewitalizacji urzędu miasta. Jednak po niecałym tygodniu swoją decyzję zmienił.

Prezydent Wójcicki anulował ogłoszenie z 17 lutego i postanowił, że w ramach awansu wewnętrznego powoła urzędnika na stanowisko dyrektora biura konsultacji społecznych. Wszystko oczywiście zgodnie z przepisami (art. 20 ustawy z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1202),  bez przeprowadzania naboru określonego w art. 13-15 wymienionej wyżej ustawy).

Dyrektorem nowo powstałego biura została Anna Bonus-Mackiewicz, dotychczasowy kierownik referatu promocji w wydziale kultury i promocji. W gorzowskim magistracie pracuje od stycznia 2008 roku.

Wcześniej pani Anna Bonus-Mackiewicz pracowała m.in. w Lubuskiej Fundacji Zachodnie Centrum Gospodarcze przy realizacji projektów skierowanych do przedsiębiorców w ramach gorzowskiego inkubatora przedsiębiorczości. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości