Chcesz mieć wpływ na to co dzieje się w mieście? Przyjdź na spotkanie

22 lutego 2015, 21:34, aw
W poniedziałkowe popołudnie prezydent, radni oraz urzędnicy zapraszają mieszkańców Gorzowa na drugie spotkanie z cyklu „Konsultacje z zasadami”.

Stworzenie Miejskiego Kodeksu Dialogu, to cel prezydenta Jacka Wójcickiego, który chce opracować jak najlepszą formę dialogu władz miasta z jego mieszkańcami. Dlatego też zaprasza na drugie spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 23 lutego o godz. 18 w auli IV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Kosynierów Gdyńskich 8.

Skąd taki pomysł? Wszystko za sprawą ogólnopolskiego projektu „Konsultacje z zasadami” do którego dołączył również Gorzów.

Podczas tych spotkań – uczestnicy będą próbowali uzyskać odpowiedzi na najważniejsze pytania, które pomogą usprawnić dialog pomiędzy władzami miasta, a mieszkańcami. Jak również, w jaki sposób rozmawiać, aby znaleźć najlepsze rozwiązania, czego się nauczyć, aby kolejne konsultacje były dla wszystkich dostępne, przejrzyste i skracały dystans pomiędzy urzędem, a gorzowianami.

W Miejskim Kodeksie Dialogu ma znaleźć się: regulamin konsultacji społecznych, czyli przejrzysta ramowa procedura konsultacji dla Urzędu Miasta i zestaw najważniejszych spraw do konsultacji w najbliższych latach.

Kolejne spotkania zaplanowano na 9, 16 i 30 marca.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości