Wiadomości

Milioner z Gorzowa. Postawił 8 zł, a wygrał 7,5 mln zł!

19 stycznia 2015, 20:54, aw
fot. Marcin Kluwak
Podczas sobotniej kumulacji Lotto do zdobycia były 23 miliony złotych. Jednak wygraną będą musieli podzielić się trzej szczęśliwcy, którzy trafili „szóstkę” – w tym jeden z Gorzowa. Wygrana padła w kolekturze przy ul. Słowiańskiej.

Gorzowianie nie mają szczęścia do Lotto, bo ostatnia „szóstka” padła tutaj w 2009 roku. Jednak w minioną sobotę 17 stycznia to się zmieniło.

Szczęśliwy gracz odwiedził kolekturę mieszczącą się w kwiaciarni w Tesco przy ul. Słowiańskiej 70, gdzie kupił dwa zakłady z Plusem za 8 złotych. Sobotnia kumulacja wynosiła 23 miliony złotych.

Co ciekawe liczb nie typował sam, a pomogła mu w tym maszyna rejestrująca i potwierdzająca zawarcie zakładu, która wytypowała liczby za pomocą metody chybił-trafił.

I takim oto sposobem osoba ta stała się milionerem, bo trafiła „szóstkę”. Jednak wygrana zostanie podzielona na trzy, ponieważ „szóstki” zakreślono także w Nysie i Gdyni. Co ciekawe tamtejsi gracze też nie typowali sami i wspomagali się metodą chybił-trafił.

Zatem do każdego z nich trafi dokładnie po 7 583 398,30 złotych.

A oto zwycięskie liczby:13, 14, 31, 38, 40, 42

 

 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości