Wiadomości

Masz kiczowate ciuchy? Koniecznie przyjdź na tę imprezę!

13 stycznia 2015, 14:56, aw
fot. Marcin Kluwak
Warsztat Łazienki 7 zaprasza gorzowian w sobotę na tematyczną imprezę „Żałuję, że to ubrałem/ubrałam”. Początek o godz. 21. Dla osób przebranych wstęp w cenie 10 zł.

To będzie na pewno nietypowa impreza. Nie tylko ze względu na lokalizację, ale również na tematykę. Po pierwsze „Warsztat Łazienki 7” to miejsce, gdzie przez długi czas był właśnie warsztat samochodowy – został zamknięty kilkanaście lat temu. Natomiast grupa przyjaciół dała mu drugie życie i przekształciła opustoszałe pomieszczenia w salę koncertową i galerię sztuki.

Kolejną imprezą na którą będzie można się wybrać do tego klimatycznego lokalu będzie „Żałuję, że to ubrałem/ubrałam”. O co chodzi? O przebranie się w ciuchy, które są kiczowate, zalegają gdzieś na dnie szafy i na pewno nie wyszlibyśmy w nich gdziekolwiek.

Dla gości, którzy w sobotni wieczór pojawią się na imprezie, w funkowych klimatach zagra dj Relax – wspierać go będą zielonogórscy muzycy m.in. dj Anq oraz dj Ngee.

W trakcie zabawy organizatorzy zapewniają wiele niespodzianek i konkursów. W tym nagrodę dla najgorzej ubranej osoby.

Początek imprezy w sobotę 17 stycznia o godz. 21. Dla kiczowato przebranych osób wejściówka w cenie 10 zł, a dla osób które wstydzą się trochę zaszaleć wstęp za 15 zł.

Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacje pod numerem 607 089 440.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości