Wiadomości

Potrącenie na Myśliborskiej

9 stycznia 2015, 19:36, Marcin Kluwak
fot. czytelnik
Znów pogoda nie sprzyja kierowcom i pieszym. Właśnie podczas podobnych warunków atmosferycznych, przed świętami dochodziło do wielu potrąceń. W piątkowy wieczór kolejny pieszy trafił do szpitala.

Kilka minut po godzinie 17 doszło do potracenia osoby pieszej na oznakowanym przejściu, tuz przy komisariacie policji i niedaleko stacji paliw. Przez jadącego od strony ulicy Szczecińskiej Renault Megane został potrącony pieszy. Został on zabrany przez pogotowie do gorzowskiego szpitala.

Informacje o zdarzeniu, które miało miejsce w okolicach stacji paliw NEO przy ulicy Myśliborskiej otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Na skrzynkę kontakt@gorzowianin.com otrzymaliśmy też zdjęcia wykonane telefonem komórkowym.

 

Policja ponownie apeluje…

- Obecnie panujące warunki to czas szczególny w kontekście bezpieczeństwa pieszych. Szybko zapadający zmrok i opady deszczu to obrazek, który stanowi niemal codzienność. W takim okresie chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie – komentuje Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dlatego też mundurowi apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w momencie zbliżania się do przejścia dla pieszych. Z kolei pieszych proszą o przechodzenie przez ulicę w miejscach do tego wyznaczonych, a także o większą uwagę i nie wchodzenie na jezdnię bez wcześniejszego rozejrzenia się czy nie nadjeżdża żaden samochód.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości