Potrącenie na Myśliborskiej

9 stycznia 2015, 19:36, Marcin Kluwak
fot. czytelnik
Znów pogoda nie sprzyja kierowcom i pieszym. Właśnie podczas podobnych warunków atmosferycznych, przed świętami dochodziło do wielu potrąceń. W piątkowy wieczór kolejny pieszy trafił do szpitala.

Kilka minut po godzinie 17 doszło do potracenia osoby pieszej na oznakowanym przejściu, tuz przy komisariacie policji i niedaleko stacji paliw. Przez jadącego od strony ulicy Szczecińskiej Renault Megane został potrącony pieszy. Został on zabrany przez pogotowie do gorzowskiego szpitala.

Informacje o zdarzeniu, które miało miejsce w okolicach stacji paliw NEO przy ulicy Myśliborskiej otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Na skrzynkę kontakt@gorzowianin.com otrzymaliśmy też zdjęcia wykonane telefonem komórkowym.

 

Policja ponownie apeluje…

- Obecnie panujące warunki to czas szczególny w kontekście bezpieczeństwa pieszych. Szybko zapadający zmrok i opady deszczu to obrazek, który stanowi niemal codzienność. W takim okresie chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie – komentuje Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dlatego też mundurowi apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w momencie zbliżania się do przejścia dla pieszych. Z kolei pieszych proszą o przechodzenie przez ulicę w miejscach do tego wyznaczonych, a także o większą uwagę i nie wchodzenie na jezdnię bez wcześniejszego rozejrzenia się czy nie nadjeżdża żaden samochód.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości