Wiadomości

Masz Multimedię? Nie bądź zaskoczony zmianami programowymi

2 stycznia 2015, 10:16, aw
fot. misy.pl
Od 1 stycznia z telewizji kablowej zniknęło parę kanałów, w tym m.in. National Geographic Channel czy Fox Life. W zamian odbiorcy otrzymali Disney Chanel i kilka innych programów.

Od 1 stycznia użytkownicy zostali pozbawieni kanałów takich jak: FOX, FOX HD, National Geographic Channel, National Geographic Wild oraz Fox Life w wersji standardowej i HD.

W zamian klienci Multimedii otrzymają: Disney Channel, Polsat Romans, Disney XD, Motowizja HD, Disney Junior, Comedy Central HD, Polsat Viasat Nature, TV Republikę oraz Eurosport 2 HD.

Użytkownicy tę noworoczną rewolucję odbierają bardzo negatywnie. Na facebookowym profilu firmy, aż zawrzało. Pojawiły się setki komentarzy - wśród nich możemy przeczytać: - Strzeliliście sobie w kolano! na pewno stracicie wielu klientów! Robicie sobie z nas, za przeproszeniem, jaja. Zabrać NGC i FOX, a w zamian dać durne programy z bajkami? No serdecznie dziękujemy! Na pewno „Violetta, „Dziewczyna poznaje świat” jest wspaniałą alternatywą! Przelała się czara goryczy! - pisze pani Małgorzata.

 Z kolei pan Bartłomiej komentuje sprawę następująco: - Zabraliście jedne z lepszych programów w waszej ofercie w zamian daliście same beznadziejne programy. Serdecznie dziękuje za taka ofertę. Do tej pory byłem zadowolony z waszej oferty. Najpierw wyłączyliście z oferty BBC teraz NGC i Fox. Dla mnie sprawa prosta. W lutym kończy mi sie umowa. Uciekam do konkurencji”.

Jednak to nie koniec zmian, jakie czekają na abonentów Multimedii – 1 lutego zostaną dodane kolejne programy, a będą to: TVN24 HD, TVN7 HD oraz TVN Turbo HD.

Niestety zabranie kilku programów, to nie jedyny powód oburzenia klientów. Jest jeszcze zupełnie inny, a mianowicie termin poinformowania ludzi o rewolucji w ofercie programowej. Użytkownicy sieci Multimedia o wszystkim zostali poinformowani dopiero dwa dni przed planowanymi zmianami, czyli 30 grudnia 2014 roku.

Pani Beata sprawę komentuje następująco: - Wasze postępowanie oznacza lekceważenie abonentów. Jak można w ostatniej chwili informować o takich zmianach. Zabraliście świetne programowo kanały NGC, a w zamian nie daliście nic ciekawego - Viasat nie umywa się do NGC, ma słabe programy. Brak FOXa też obniża waszą ofertę. Zaś nowe kanały nie są interesujące dla większości widzów.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości