Wiadomości

Rybne wojny w gorzowskim Lidlu

22 grudnia 2014, 14:42, aw
fot. screen z filmiku
Przedświąteczny szał zakupów sięga zenitu. Centra handlowe oraz przeróżne hipermarkety pękają w szwach od ilości klientów, a do kas ustawiają się gigantyczne kolejki. Jednak chyba nikt się nie spodziewał się tego, że walka może toczyć się o karpia…

Wiele razy oglądaliśmy przeróżne nagrania z marketów na terenie całej Polski, które stawały się hitami na YouTubie. A internauci w każdy możliwy sposób obśmiewali osoby walczące o np. buty czy komplet pościeli.

Teraz do tego grona dołączył również Gorzów…. Wszystko za sprawą ryby w promocyjnej cenie w Lidlu, a dokładnie karpia, którego kilogram kosztował 9,99 zł.

Promocja w Lidlach na terenie całego kraju trwała od 18 do 21 grudnia. Nagranie z gorzowskiego hipermarketu zostało wrzucone do sieci w piątek 19 grudnia. Na filmie widać, jak w większości starsze osoby próbują dopchać się do lodówek, a kiedy już ktoś ma w ręku rybę, to inni próbują ją wyrwać.  W pewnym momencie nad głowami klientów przelatują… tacki z karpiem.

W tłumie ludzi zgromadzonych w sklepie słychać okrzyki „bydło! Polskie bydło!” czy też „ludzie co wy robicie?!”, a także mnóstwo przekleństw. W sieci pojawiło się kilka filmów z gorzowskich sklepów. Pod jednym z nich pani Barbara Lewandowska komentuje „To jest dopiero praca w warunkach szkodliwych. Współczucia dla pracowników Lidla...”, z kolei pan Bartosz Śliwa pisze „Pocieszam się tylko tym, że w Black Friday w Stanach jest gorzej, tyle, że tam niektóre promocję to są naprawdę PROMOCJE”.

Niestety takie „rybne wojny” odbywały się nie tylko w Gorzowie, ale także w wielu innych miejscowościach.

Internauci z poczuciem humoru

Oczywiście internauci nie pozostali obojętni wobec filmików na których widać ludzi walczących o świątecznego karpia. Jeden z nich – Filip Poloska stworzył trailer z przymrużeniem oka.

W swoim wideoklipie wykorzystał fragmenty z filmu „World War Z”, który opowiada o tym, jak pracownicy ONZ starają się powstrzymać pandemię zombie, która zagraża istnieniu ludzkiej rasy – a do tego wszystkiego dodał filmiki z Lidlów w których toczyły się m.in. walki o karpia czy buty. Efekty? To trzeba po prostu zobaczyć.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości