Zapadł się asfalt na Cichońskiego (wideo)

20 grudnia 2014, 14:05, aw
fot. Marcin Kluwak
W sobotnie przedpołudnie nastąpiło awaryjne zamknięcie ul. Cichońskiego na odcinku od ul. Teatralnej do ul. Warszawskiej. Wszystko przez zapadnięcie się jezdni. Drogowcy w poniedziałek rozpoczną naprawę.

- W ostatnich dniach z niewiadomych przyczyn zapadł się asfalt na fragmencie ul. Cichońskiego. Dlatego też było konieczne awaryjne zamknięcie ulicy – wyjaśnia Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu. - W poniedziałek 22 grudnia drogowcy przystąpią do diagnozowania przyczyn awarii i podejmą działania prowadzące do jej jak najszybszego usunięcia.

Na czas usunięcia awarii przejazd ul. Cichońskiego do Warszawskiej będzie niemożliwy. Natomiast skrzyżowanie ulic Teatralnej i Cichońskiego funkcjonować będzie bez zmian. - Prosimy o wybieranie tras alternatywnych – podkreśla Krajczyński.

Objazd będzie przebiegał następującymi ulicami: od ul. Cichońskiego do Warszawskiej - ulicą Teatralną i Szkolną. Od ul. Teatralnej do Sikorskiego możliwy będzie ulicą Cichońskiego – Spichrzową – Chrobrego. Natomiast od ul. Warszawskiej do Cichońskiego - ulicą Szkolną i Teatralną.

Nie wiadomo ile czasu potrwa usunięcie awarii.

 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości