Wiadomości

Małe frezowanie, a korek duży

15 grudnia 2014, 15:55, aw
fot. Paweł Najdora, Rowerowy Gorzów
Miejski inżynier ruchu informuje o pracach remontowych przy ul. Myśliborskiej w kierunku wyjazdu na Szczecin. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

W poniedziałek 15 grudnia rozpoczął się częściowy remont nawierzchni ulicy Myśliborskiej na odcinku od stacji paliw Orlen do ul. Mironickiej.

Prace będą podzielone na dwa etapy – najpierw jezdnia zostanie sfrezowana, a następnie zostanie wylany nowy asfalt. Dlatego też kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami, ponieważ jeden pas ruchu został zamknięty, a ruch odbywa się wahadłowo i jest sterowany ręcznie przez drogowców.

W poniedziałek kilkanaście minut po godz. 14 utrudnienia irytowały nie tylko kierowców aut, ale również stowarzyszenie Rowerowy Gorzów, które poinformowało, że korek na ul. Myśliborskiej miał 2,5 km długości i sięgał od skrzyżowania z ul. Matejki do ronda Szczecińskiego oraz w drugą stronę aż do ul. Dobrej. – Kto nadal sądzi, że przebudowa drogi Myśliborskiej z budową drogi rowerowej jest zbędna, jest w błędzie – pisali na Facebooku rowerzyści.

Prace na ul. Myśliborskiej potrwają do wtorku 16 grudnia. – Jeżeli ktoś może, niech wybiera trasy alternatywne – apeluje Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości