Wiadomości

Zabójca pilnie poszukiwany!

25 listopada 2014, 16:13, mk, aw
Gorzowska policja poszukuje sprawcy tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 21 listopada około godziny 12 na Alei Konstytucji 3-maja. W przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę z dzieckiem wjechał rozpędzony samochód. Kobieta zmarła w szpitalu.

O zdarzeniu poinformował nas jeden z czytelników. - Przejeżdżałem obok i zobaczyłem leżącą na pasach kobietę z dzieckiem - opowiada nam pan Jacek. Do potrącenia doszło ok. godz. 12 na skrzyżowaniu Alei Konstytucji 3 Maja z ul. Asnyka. Przechodzącą przez przejście dla pieszych 77-letnią kobietę z 7-letnim chłopczykiem potrącił kierowca srebrnego audi A3 na szczecińskich numerach rejestracyjnych.


- Mężczyzna kierujący audi najwyraźniej nie zauważył osób przechodzących przez przejście dla pieszych. W efekcie potrącił kobietę z dzieckiem - komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili kierowcy, którzy zatrzymali się jak tylko zobaczyli, że doszło do wypadku. Jak się okazało kierowca audi, zostawił swoje auto na miejscu zdarzenia i uciekł stamtąd na pieszo. Wciąż trwają poszukiwania sprawcy.


Poszkodowana, 77-letnia kobieta zmarła w sobotę w gorzowskim szpitalu.  Jej 7-letni wnuczek doznał ogólnych potłuczeń.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości