Po pijaku skopał radiowóz

25 listopada 2014, 13:46, aw
fot. KWP
W niedzielny wieczór gorzowscy policjanci zatrzymali do kontroli 20 i 41-latka. Jednak jednemu z nich tak nie spodobała się cała sytuacja, że uszkodził policyjny radiowóz - był pod wpływem alkoholu.

Gorzowscy policjanci w niedzielny wieczór 23 listopada patrolowali centrum miasta. W pewnym monecie przy ul. Dworcowej zauważyli dwóch mężczyzn, którzy zakłócali ciszę nocną - byli głośni i wulgarni.

- Dwaj gorzowianie w wieku 20 i 41 lat zostali zatrzymani i wylegitymowani przez naszych funkcjonariuszy.  Zapewne interwencja ta zakończyłaby się mandatem za wykroczenie, ale młodszy z mężczyzn nie poprzestał na takim zachowaniu - mówi Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. - 20-latek był bardzo niezadowolony z zatrzymania i zaczął kopać radiowóz. W efekcie czego auto zostało uszkodzone, a straty oszacowano na tysiąc złotych.

Młody mężczyzna został zatrzymany za uszkodzenie mienia. Jednak to nie koniec jego problemów. Podczas zatrzymania znieważył interweniujących policjantów. W poniedziałek 20-latek usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy za zniszczenie mienia, za co grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. A drugi za znieważenie funkcjonariusza publicznego w efekcie czego może zostać ukarany grzywną lub spędzić w więzieniu do 12 miesięcy.

- Z kolei 41- latek, który z uwagi na fakt, że cały czas był agresywny i nietrzeźwy, został przewieziony do Ambulatorium Kontrolowanego Trzeźwienia - komentuje Maludy.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości