Wiadomości

Babcia z wnuczkiem potrąceni na...

21 listopada 2014, 13:15, Anna Warchoł
fot. czytelnik
Do nieszczęśliwego wypadku doszło ok. 12 przy Alei Konstytucji 3 Maja. W przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę z dzieckiem wjechał rozpędzony samochód. Oboje zostali przewiezieni do szpitala.

O zdarzeniu poinformował nas jeden z czytelników.  - Przejeżdżałem obok i zobaczyłem leżącą na pasach kobietę z dzieckiem - opowiada nam pan Jacek.

Do potrącenia doszło ok. godz. 12 na skrzyżowaniu Alei Konstytucji 3 Maja z ul. Asnyka. Przechodzącą przez przejście dla pieszych 77-letnią kobietę z 7-letnim chłopczykiem potrącił kierowca srebrnego audi a3.

- Mężczyzna kierujący audi najwyraźniej nie zauważył osób przechodzących przez przejście dla pieszych. W efekcie potrącił kobietę z dzieckiem - komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili kierowcy, którzy zatrzymali się jak tylko zobaczyli, że doszło do wypadku. Jak się okazało kierowca audi, zostawił swoje auto na miejscu zdarzenia i uciekł stamtąd na pieszo.

- Trwają teraz czynności, które pozwolą nam na zatrzymanie mężczyzny - podkreśla Jaroszewicz. - Poszkodowane osoby zostały przewiezione do gorzowskiego szpitala. Ich stan zdrowia póki co nie jest znany.

Obecnie jeden pas Alei Konstytucji 3 Maja w kierunku centrum jest zamknięty. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości