Świętowanie Niepodległej. Będą zmiany w organizacji ruchu

10 listopada 2014, 12:57, aw
fot. archiwum
Miejski inżynier ruchu informuje o utrudnieniach z jakimi we wtorek 11 listopada spotkają się kierowcy w centrum Gorzowa. Wszystko za sprawą obchodów Święta Niepodległości.

- Z pierwszymi utrudnieniami w ruchu zmotoryzowani będą musieli się liczyć już w poniedziałek 10 listopada po godz. 18. Wtedy zostanie zamknięta dla ruchu jednokierunkowa ul. Orląt Lwowskich na odcinku od ul. Estkowskiego do ul. Sikorskiego. Wcześniejsze zamknięcie związane jest z koniecznością oczyszczenia ulicy z zaparkowanych pojazdów w strefie płatnego parkowania na ul. Orląt Lwowskich - mówi Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.

Na ul. Orląt Lwowskich ruch zostanie przywrócony we wtorek 11 listopada po godz. 18. Do tego czasu na tym odcinku drogi będą ustawione znaki zakazu zatrzymywania się.

Ponadto we wtorek od godz. 7 do 18 zostanie zamknięta ul. Estkowskiego ? na odcinku od ul. Moniuszki do Al. Konstytucji 3 Maja oraz ul. Orląt Lwowskich na odcinku od ul. Estkowskiego do Ronda Orląt Lwowskich. - Na czas zamknięcia tych fragmentów ulic wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Orląt Lwowskich i Estkowskiego. Natomiast ruch odbywał się będzie zgodnie z wprowadzonym oznakowaniem nakazującym jazdę w określonych kierunkach - komentuje Krajczyński.

Na zmotoryzowanych będzie czekał objazd w kierunku ronda Kosynierów Gdyńskich ulicami: Al. Konstytucji 3 Maja - ul. Sikorskiego - ul. Kosynierów Gdyńskich. Natomiast objazd w kierunku przeciwnym do Al. Konstytucji 3 Maja poprowadzony zostanie ulicą Moniuszki - Bohaterów Warszawy.

Przemarsze i czasowe wstrzymanie ruchu

Na 11 listopada zaplanowano również przemarsze. W godz. 11.10-11.40 ze Starego Rynku w kierunku pomnika Józefa Piłsudskiego przy ul. Orląt Lwowskich przejdą uczestnicy obchodów Święta Niepodległości.

Z kolei w godz. 13-14 odbędzie się przemarsz Stowarzyszenia Narodowy Gorzów ze 100-metrową flagą narodową ul. Sikorskiego - od skrzyżowania z ul. Kosynierów Gdyńskich na Stary Rynek.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x