Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego BUDOMEX S.A. ze Szczecina dokończy przebudowę ulicy Kobylogórskiej w ramach I etapu. Prace potrwają do końca października 2014 r.
W ramach zadania inwestycyjnego przebudowa będzie kontynuowana na odcinku od skrzyżowania ul. Kobylogórskiej z ul. Zagrodową do skrzyżowania z ulicami Strażacką i Wylotową, na długości 542 m.
Zakres przebudowy przewiduje wykonanie nowej konstrukcji jezdni, budowę chodników, ścieżki rowerowej, oświetlenia ulicznego, oznakowania poziomego i pionowego oraz budowę wpustów deszczowych w celu odprowadzenia wód opadowych do kanalizacji deszczowej.
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
Wykonawca robót budowlanych został wybrany w przetargu nieograniczonym. Szacowana wartość robót: 2 350 000 złotych.
|
Teraz albo Nigdy Tour | Gorzów Wielkopolski
15 maja 2026
kup bilet |
|
Wszystkiego Najlepszego - koncert z duszą
16 maja 2026
kup bilet |
|
JUBILEUSZOWY KONCERT Z OKAZJI 55-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ
7 czerwca 2026
kup bilet |
|
Twoje najpiękniejsze wspomnienia w dźwiękach rocka
19 maja 2026
kup bilet |