Już w sobotę Lubuskie Święto Piwa

15 maja 2013, 19:22
Obchody 165-lecia Browaru Witnica to świetna okazja do zabawy. Już w sobotę na placu browaru w Witnicy odbędzie się Lubuskie Święto Piwa. Nie zabraknie smacznego zimnego piwa a czas umilać będą gościom zespoły muzyczne.

Lubuskie Święto Piwa organizowane z okazji 165-lecia Browaru Witnica S. A. to okazja do posmakowania wyśmienitego zimnego piwa prosto z tanku. Impreza odbędzie się już 18 maja. Start biesiady zaplanowano na godzinę 15:00. W sobotę nie zabraknie, produkowanego przez lokalny browar, złotego trunku w super cenach. Do nabycia będą także specjalne okolicznościowe gadżety, w tym 2-l itrowa butelka piwa, która będzie mogła być napełniona wspaniałym Porterem na twoich oczach. Całości dopełni muzyka na żywo w wykonaniu kapel: Bieruńskie Bajery, Relax czy Sie Ściemnia. Na końcu wystąpi gwiazda wieczoru, znany z programu Jaka to Melodia, Robert Janowski wraz z zespołem.

Na sobotniej zabawie się nie zakończy. Już następnego dnia w witnickim Parku Drogowskazów odbędzie się Festyn sportowo-rekreacyjny z Browarem w Tle. Jego start zaplanowano na godzinę 16:00. Obchodzący wspaniały jubileusz Browar Witnica zaprasza wszystkich do świętowania.

(red)


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości