Gorzowianie w dotychczasowej rywalizacji ligowej w tym sezonie na własnym boisku wygrali wszystkie spotkanie 4:0. W tym sezonie piłkarze Stilonu jeszcze nie przegrali pojedynku. W dziewięciu meczach zremisowali dwa, natomiast resztę spotkań zakończyli na swoją korzyść. Tuż za niebiesko-białymi w tabeli plasują się piłkarze Formacji Port 2000, którzy mają taki sam dorobek punktów. Zespół Stilonu w popełniej kolejce wygrał w Strzelcach Krajeńskich 1:0 po bramce Mateusza Tracimowicza.
W sobotę podopieczni Tomasza Jeża zmierzą się w Vitrosiliconem Iłowa. W dotychczasowych meczach kolejny rywal Stilonu zajmuje trzynastą pozycją, mając na swoim koncie dziesięć punktów. Zespół z Iłowy w dotychczasowej rywalizacji trzy spotkania wygrał, jedno zremisował, a pięć kończył bez zdobyczy punktowej. W poprzedniej kolejce na własnym boisku przegrali z Błękitnymi Lubno 0:1.
W poprzednim sezonie pojedynek pomiędzy tymi zespołami w Gorzowie na wiosnę zakończył się wynikiem remisem 1:1. Bramkę dla Stilonu wówczas zdobył Artur Andruszczak. Wcześniej zespoły zmierzyły się w Iłowie jesienią. Wtedy starcie tych drużyn również zakończyło się remisem 1:1, a gola dla niebiesko-białych zdobył brat grającego obecnie w Stilonie Mateusza – Mieszko Trachimowicz.
Spotkanie z Vitrosiliconem odbędzie się w sobotę o godzinie 15:30. na stadionie przy ulicy Olimpijskiej w Gorzowie.
Radosław Siuba
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |