Dlaczego blog Modna Spółdzielczość?

23 lipca 2012, 09:43
il. www.gbsbank.pl
GBS Bank cały czas wzmacnia swój wizerunek w internecie, właśnie m.in. w tym celu rozpoczął prowadzenie bloga - Modna Spółdzielczość
W ten sposób bank chce udowodnić, że spółdzielczość stwarza szanse na aktywność społeczną i zawodową, że dzięki niej ludzie uczą się współodpowiedzialności, czują się współgospodarzami, uczą się demokracji. Te pozytywne aspekty zostały docenione na szczeblu europejskim i globalnym, czego niestety trochę brakuje jeszcze w Polsce.

GBS Bank próbuje zmienić wizerunek banków spółdzielczych, które jeszcze nie tak dawno, kojarzyły się raczej z placówkami w mniejszej miejscowości z dwoma okienkami czynnymi dla klientów.

Natomiast na dzień dzisiejszy, większość banków spółdzielczych dorównuje lub nawet przewyższa nowoczesnością i jakością obsługi banki komercyjne. Inna jest natomiast filozofia prowadzenia działalności, ponieważ banki spółdzielcze bardzo mocno angażują się w rozwój gospodarczy i społeczno-kulturalny regionów, w których działają.
Świat poszedł w kierunku indywidualizmu, a jak wiadomo od indywidualizmu jest już mały krok do egoizmu. Jednak obok egoizmu potrzebny jest także altruizm. Nie tylko konkurencja i współzawodnictwo, ale także współpraca i współdziałanie.
Według GBS Banku właśnie tak powinno układać się życie publiczne, dlatego będzie przybliżał tematy spółdzielczości, historie innych, opowie również jak sam angażujemy się w życie społeczne, a jest w tej dziedzinie bardzo aktywny.

Pracownicy GBS Banku, bardzo często podkreślają, że w komunikacji chcą być odważni i pierwsi, a przede wszystkim chcą być inni niż wszyscy, dlatego internet traktują jako kolejną możliwość i szansę. Wiedzą również, że marketing interaktywny banku to nie tylko strona internetowa, ale również inne narzędzia, takie jak media społecznościowe, czyli Facebook czy też Youtube oraz wspomniany blog. Za pomocą mediów społecznościowych bank łatwo i szybko komunikuje o swoich działaniach, a przede wszystkim buduje swoją społeczność.

GBS Bank zaprasza na profil FB - GBS Bank, na profil FB - Modna Spółdzielczość, a przede wszystkim, zaprasza do odwiedzania bloga Modna Spółdzielczość (http://modnaspoldzielczosc.pl).
Osoby, instytucje, przedsiębiorcy, wszyscy ci, którzy prowadzą ciekawe projekty, bank zaprasza do współpracy. Materiały można przesyłać na adres: redakcja@gbsbank.pl.
materiały GBS Banku w Barlinku

Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości