Wiadomości

Kto wygrał mecz?! „Ukraina”!

27 czerwca 2012, 10:02
(fot. Bartosz Zakrzewski)
Za nami finał Pierwszych Otwartych Mistrzostw w Piłkarzyki o Puchar Galerii Askana. Drużyny reprezentujące Rosję, Holandię, Portugalię, Czechy, Hiszpanię, Francję, Ukrainę i Chorwację stoczyły zaciekłą walkę o nagrodę główną - zestawy XBOX z kinectem oraz grami sportowymi.
Wielki finał rozegrały między sobą Ukraina  i Holandia. Wszyscy walczyli dzielnie, ale zwycięzca mógł być tylko jeden - wygrała drużyna reprezentująca Ukrainę. Galeria Askana była bardziej przychylna aniżeli Mistrzostwa Europy dla Holandii i Francji, które zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce, a w nagrodę otrzymały zestawy gadżetów kibica. Na czwartym miejscu uplasowała się Portugalia, która stoczyła wyrównany bój z Francją. Marcin - młody zawodnik drużyny reprezentującej Portugalię - walczył do samego końca niczym młody Ronaldo. Zabrakło odrobiny szczęścia ale na pewno nie wspaniałej zabawy.
 
- To był wyjątkowy dzień. 10 lat temu spotkaliśmy się z tymi samymi zawodnikami w finale innych mistrzostw w piłkarzyki. Cieszymy się, że tym razem zrewanżowaliśmy się i wygraliśmy. Możemy spokojnie powiedzieć, że trening czyni mistrza - podkreśla Jacek Szymański ze zwycięskiej drużyny.
 
- Emocje były naprawdę wielkie. Na koniec smutek pokonanych i radość zwycięzców, czyli te elementy, które w sporcie zawsze towarzyszą zawodnikom - powiedział Bartłomiej Bujnowski, manager marketingu Galerii Askana.

Jeszcze tylko do 1 lipca na klientów galerii czeka masa atrakcji. To m.in. „Szybka Piłka”, czyli strefa z bramką radarową mierzącą prędkość strzału zawodnika. Można też zmierzyć swe siły w konkursie na celność strzału. W Askanie stoi też strefa kibica, gdzie można oglądać mecze Euro 2012. Galeria przygotowała też specjalne miejsce dla młodych gorzowian (tam m.in. kursy przeprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę ze Stowarzyszenia Socatots).

as, ks


Podziel się

Komentarze

Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo

Imprezy


Pozostałe wiadomości