Wiadomości

Jakub wytańczy marzenia?

25 czerwca 2012, 10:54
fot. archiwum prywatne
Jakub Muńko jestem rodowitym gorzowianinem i studentem filologii bułgarskiej w Poznaniu. Pod koniec maja wystartowała III edycja programu „Stypendium z wyboru”, umożliwiająca żakom spełnienie ich marzeń.
- Niestety o przyznaniu stypendium nie decyduje zawartość merytoryczna pracy aplikacyjnej, a ilość oddanych głosów - mówi student pochodzący z Gorzowa.
Jakub walczy o 5 tys. zł, które umożliwiłyby mu opłacenie rocznego stypendium w elitarnej akademii tańca współczesnego w Macedonii - Skopje Dance Academy.
 
- Jako dziecko byłem członkiem Zespołu Artystycznego Buziaki i nikt, włącznie ze mną, nie sądził, że taniec będzie tym, czym będę chciał się zajmować w przyszłości. Stypendium w Macedonii byłoby niewątpliwie wielkim krokiem naprzód, nie tylko na drodze do spełnienia, ale przede wszystkim w procesie samokształcenia - przyznaje Jakub.

O przyznaniu stypendium nie decyduje jednak zawartość merytoryczna pracy aplikacyjnej, a ilość oddanych głosów przez internautów. Dlatego dla Jakuba tak ważne jest wsparcie. - Program okazał się konkursem popularności, dlatego też pomoc ze strony mieszkańców Gorzowa okazałby się zbawienna - dodaje tancerz.
Głos na gorzowianina można oddawać pod adresem: www.stypendiumzwyboru.absolvent.pl.
Głosowanie trwa do końca czerwca.

Filip Praski

Podziel się

Komentarze

Elvis
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo

Imprezy


Pozostałe wiadomości