Wiadomości

Internetowy dialog z prezydentem

2 maja 2012, 08:12
(fot. Filip Praski)
Urząd Miasta uruchamia nową usługę „Dialog”. Pozwoli ona mieszkańcom na kontakt z prezydentem Tadeuszem Jędrzejczakiem. Gorzowianie będą mogli zadać pytania oraz wyrazić opinię np. dotyczącą remontu dróg.
Na stronie internetowej www.gorzow.pl (zakładka E-Urząd) działa już nowa usługa „Dialog”. Jak tłumaczy Anna Zaleska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta, ma ona zapewnić mieszkańcom oraz wszystkim zainteresowanym kontakt z prezydentem poprzez możliwość zadawania pytań oraz wyrażania opinii w formie e-konsultacji np. dotyczących remontów dróg.

Wszystkie pytania i opinie mieszkańcy  przesyłają  za pomocą e-maila podanego w zakładce  „Dialog” (dialog@um.gorzow.pl). W przypadku pytań - odpowiedzi będą przesłane drogą elektroniczną, na podany przez użytkownika adres.

Jak długo będzie trzeba czekać na odpowiedź od prezydenta? - To zależy, jak skomplikowane jest pytanie. Jeśli jest proste, prezydent odpowie jak najszybciej. W przypadku sprawy, która będzie wymagała np. przytoczenia danych trzeba będzie poczekać dłużej- wyjaśnia Anna Zaleska.

Łukasz Chwiłka

Podziel się

Komentarze

Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo

Imprezy


Pozostałe wiadomości