W ramach 13. kolejki siatkarskiej I ligi podopieczni Andrzeja Stanulewicza podejmą niżej notowaną Stal Nysa. Po ostatniej porażce ze Ślepskiem Suwałki 1:3 GTPS stracił fotel lidera i spadł na trzecią lokatę. Nysanie natomiast ulokowani są na szóstym miejscu, mając tylko dwa oczka mniej od GTPS. – Ostatnie wyniki nysan wskazują, że rywal jest w formie – mówi trener gorzowian.
Ostatecznie zawodnik Orła Michał Jakubczak nie zdecydował się na transfer do Stali. Opolską ekipę wzmocnił więc dobrze znany gorzowskim kibicom przyjmujący Maciej Krzywiecki, wychowanek GTPS. Lubuski akcent w nyskiej drużynie to również Łukasz Karpiewski, który jeszcze kilka tygodni temu występował w Orle.
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 18.00 w hali przy ulicy Głuchołaskiej 12 w Nysie.
Zapraszamy do zakładki Multimedia, gdzie znajduje się nasza przedmeczowa rozmowa z trenerem Andrzejem Stanulewiczem. Będziemy również relacjonować, jak gorzowianie radzą sobie w Nysie, a nasze meldunki zamieścimy w zakładce Relacje.
Magdalena Gajek
|
Royal National Ballet of Georgia Potskhishv
16 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Piotr Bałtroczyk - STAND UP 2026
15 marca 2026
kup bilet |
|
Polska Noc Kabaretowa 2026 - Siedmiu wspaniałych
22 maja 2026
kup bilet |
|
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
19 kwietnia 2026
kup bilet |