Potrącił go pociąg, ale przeżył

24 listopada 2011, 14:07
(fot. Bartosz Zakrzewski)
O sporym szczęściu może mówić 32-letni mieszkaniec Kostrzyna nad Odrą, który tuż po północy wtargnął wprost pod nadjeżdżający pociąg. Mężczyzna doznał jedynie ogólnych obrażeń, nie zagrażających jego życiu. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci.
Do wypadku doszło dzisiejszej nocy przy ul. Dworcowej w Kostrzynie. Tam 32-latek przechodząc przez torowisko, znajdujące się bezpośrednio na terenie dworca, dostał się wprost pod nadjeżdżający z jego lewej strony skład pociągu. Maszynista nie zdołał wyhamować i potrącił mężczyznę. Pokrzywdzonego służby medyczne przetransportowały do szpitala w Kostrzynie. Mężczyzna doznał ogólnych stłuczeń i rozcięcia skóry w okolicach głowy i pozostał w szpitalu na obserwacji. Od pokrzywdzonego wyczuwalna była woń alkoholu. W celu stwierdzenia stanu trzeźwości pobrano krew do ampułek.

- Na miejscu policjanci z grupy procesowej przeprowadzili dokładne oględziny, zarówno miejsca zdarzenia, jak i pojazdu. Prowadzone w tej sprawie czynności dadzą bliższy obraz o okolicznościach tego zdarzenia - mówi podkom. Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

fp

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości