W niedzielę 9 listopada o godz. 15.20 służby otrzymały zgłoszenie o wypadku przy ul. Wróblewskiego. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej i kilka policyjnych patroli.
Okazało się, że kierujący samochodem osobowym marki daewoo zjechał na pobocze, gdzie dosłownie ściął latarnię i zatrzymał się kilka metrów dalej. Mężczyzna porzucił rozbite auto i uciekł pieszo.
Policjantom udało się zatrzymać kierowcę. Okazało się, że był kompletnie pijany. - 43-letni mężczyzna został zatrzymany. Ma 2,52 promila alkoholu w organizmie. Trwają czynności - komentuje Agnieszka Wiśniewska z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |