Wiadomości

Zderzenie mercedesa i forda. 87-letni kierowca wymusił pierwszeństwo przejazdu

7 marca 2025, 16:38, Anna Kluwak
fot. Anita/Wypadki Gorzów
Na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Komisji Edukacji Narodowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - mercedesa i forda. 87-latek kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa 38-letniej kobiecie kierującej fordem. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł oraz 10 punktami karnymi.

W piątek 7 marca przed godz. 15 na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Komisji Edukacji Narodowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - mercedesa i forda. Na miejsce zostały wysłane dwie karetki pogotowia i policja.

Kierujący mercedesem wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się fordem. Kierowca mercedesa i kierująca fordem trafili pod opiekę pogotowia. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

- 87-latek kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa 38-letniej kobiecie kierującej fordem i doprowadził do zderzenia. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł oraz 10 punktami karnymi - komentuje Agnieszka Wiśniewska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.


Podziel się

Komentarze

Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości