Wiadomości

Złoto dla Przystanku Woodstock

20 października 2011, 13:56
Przystanek Woodstock to największy w Polsce i jeden z największych
w Europie festiwali muzycznych (fot. Bartosz Zakrzewski)
Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej przyznano już po raz czwarty w dziewięcioletniej historii konkursu. W szranki stają tu produkty nagrodzone certyfikatem w latach ubiegłych, które konsekwentnie i twórczo rozwijają swoją działalność.
 Dotychczas Złote Certyfikaty otrzymały: Manufaktura Łódzka (2010), Kanał Augustowski - Szlak Papieski (2009) i Szlak Zabytków Techniki Województwa Śląskiego (2008). W tym roku o tę prestiżową nagrodę ubiegało się osiem imprez, spośród których po długiej dyskusji i wnikliwej ocenie członkowie kapituły wybrali ten, który w ich ocenie zasłużył na Złoty Certyfikat. Zaszczyt przypadł Festiwalowi Przystanek Woodstock, którego 17 edycja odbyła się w tym roku w Kostrzynie nad Odrą.

Przypomnijmy, że Festiwal Przystanek Woodstock otrzymał w roku 2003 Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.

- Dzięki temu wyróżnieniu mogliśmy stanąć do konkursu o Złoty Certyfikat. Nagrodzony produkt czeka zgodnie z regulaminem profesjonalna kampania promocyjna Polskiej Organizacji Turystycznej. Już teraz zapraszamy na 18 Przystanek Woodstock, który odbędzie się w dniach 2,3,4 sierpnia 2012 roku w Kostrzynie nad Odrą. Zespołem, który potwierdził już swoją obecność na imprezie jest grupa Ministry - mówi Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy fundacji WOŚP.

Przystanek Woodstock to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP.

Od ośmiu lat festiwal organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą. W czasie tegorocznej edycji festiwalu na dwóch scenach zaprezentowało się prawie 60 wykonawców z Polski i wielu krajów na świecie. W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbyły się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki, sportu. Uczestnicy festiwalu wzięli udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz zaangażowali się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. W czasie Przystanku Woodstock zaprezentowało się też wiele organizacji pozarządowych.

fp

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości