• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Skład Cuprum Stilon Gorzów został już skompletowany. Przed siatkarzami pierwszy trening

8 lipca 2024, 11:35, Anna Kluwak
fot. Dawid Lis
Trenerem siatkarzy Cuprum Stilon Gorzów został Andrzej Kowal. Pierwszy trening nowego zespołu, który został już skompletowany, odbędzie się we wtorek 9 lipca w hali Arena Gorzów. Cuprum Stilon Gorzów pierwszy mecz w PlusLidze zagra w sobotę 14 września z zespołem Trefla Gdańsk.

Sezon 2024/2025 PlusLigi rozpocznie się w weekend 13-15 września, a rozgrywki potrwają maksymalnie do 13 maja. Aż 28 kolejek fazy zasadniczej odbędzie się w weekendy, natomiast przez cały sezon tylko dwa terminy zaplanowano w środku tygodnia.

Pierwszy mecz drużyna KGHM Cuprum Stilon Gorzów zagra w sobotę 14 września z Treflem Gdańsk. Spotkanie odbędzie się w hali Arena Gorzów przy ul. Słowiańskiej. PlusLiga jeszcze nie podała godziny.

Andrzej Kowal trenerem Cuprum Stilon Gorzów

Trenerem nowej drużyny Cuprum Stilon Gorzów, która powstała w wyniku fuzji klubów z Lubina i Gorzowa został Andrzej Kowal. To doświadczony szkoleniowiec, który swojej karierze prowadził m.in. drużyny z Rzeszowa, Suwałk a ostatni sezon spędził w Czeskich Budziejowicach, gdzie świętował zdobycie mistrzostwa kraju.- Od nowego sezonu jestem trenerem Cuprum Stilonu Gorzów. Wszystkich kibiców zapraszamy na nowy sezon. Będą emocje i bardzo liczymy na wasze wsparcie - mówi Andrzej Kowal, trener Cuprum Stilon Gorzów.

Nowy zespół jest już w komplecie. We wtorkowe popołudnie 9 lipca po konferencji prasowej odbędzie się pierwszy oficjalny trening Cuprum Stilonu Gorzów.

Cuprum Stilon Gorzów. Skład drużyny Cuprum Stilon Gorzów w sezonie 2024/2025

Rozgrywający: Przemysław Stępień, Vuk Todorovic

Atakujący: Adam Lorenc

Przyjmujący: Mathijs Desmet, Kamil Kwasowski, Wojciech Ferens, Robert Tath

Środkowi: Marcin Kania, Hubert Węgrzyn, Jakub Strulak, Seweryn Lipiński

Libero: Masymilian Granieczny, Kamil Dembiec

Trener: Andrzej Kowal

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości