Wracamy do sprawy niebezpiecznego wypadku, do którego doszło w sobotę 8 czerwca na drodze z Kłodawy do Łośna. Pijany kierujący mercedesem na łuku drogi zjechał na pobocze, a następnie roztrzaskał auto o drzewa. Siła uderzenia była bardzo duża, ponieważ jedno z drzew zostało złamane i spadło na auto. Jeden ze świadków opowiadał, że mężczyzna kierujący mercedesem po tym, jak wysiadł z auta, miał jeszcze wypić dwa piwa przed przyjazdem na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej i pogotowia.
Oprócz kierowcy, w mercedesie jechało jeszcze dwóch mężczyzn– wszyscy byli pijani. Kierujący mercedesem został zatrzymany do wytrzeźwienia. Policjanci zatrzymali również jednego z pasażerów.
- 43-letni mężczyzna kierujący mercedesem został zatrzymany. Badanie wykazało, że miał w swoim organizmie 3 promile alkoholu. Będzie odpowiadał za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Zatrzymany został również jeden z pasażerów, który posiadał narkotyki. Obaj mężczyźni w poniedziałek 10 czerwca usłyszą zarzuty – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
Kierowcy mercedesa grozi do 3 lat pozbawienia wolności za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości. Również pasażerowi grozi do 3 lat więzienia za posiadanie środków odurzających.
|
Royal National Ballet of Georgia Potskhishv
16 kwietnia 2026
kup bilet |
|
New York Christmas
19 stycznia 2026
kup bilet |
|
Największe Hity Musicali Świątecznie - Wielkie Widowisko Muzyczne z Grand Royal Orchestra!
31 stycznia 2026
kup bilet |
|
Varius Manx & Kasia Stankiewicz 90'/35
26 stycznia 2026
kup bilet |