• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Półnagi mężczyzna ponownie pojawił się w rejonie działek ROD

6 maja 2024, 13:08, Anna Kluwak
fot. Lubuska policja
Na polnej ścieżce prowadzącej z Gorzowa do Wojcieszyc tuż za działkami ROD ponownie pojawił się półnagi mężczyzna, który onanizował się. Na miejsce został wysłany policyjny patrol, ale nikogo nie zatrzymał.

W ostatnich latach na terenie cmentarza komunalnego przy ul. Żwirowej w Gorzowie pojawiał się mężczyzna, który obnażał się przed kobietami. Natomiast od ubiegłego roku na polnej drodze prowadzącej z Gorzowa w kierunku Wojcieszyc na tyłach ogródków działkowych zaczął pojawiać się półnagi mężczyzna, który onanizował się na oczach kobiet.

Półnagi mężczyzna ponownie pojawił się w rejonie działek ROD w Gorzowie

Jak się okazało, w niedzielę 5 maja około godz. 20 półnagi mężczyzna pojawił się ponownie na polnej drodze za działkami ROD Stilon, a dokładnie na ścieżce prowadzącej z ul. Fieldorfa-Nila w kierunku Wojcieszyc.

Policję powiadomiła kobieta, która spacerowała w tej okolicy i zobaczyła onanizującego się półnagiego mężczyznę. Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej spawie do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

- Potwierdzam, że dyżurny otrzymał zgłoszenie o onanizującym się mężczyźnie. Na miejsce pojechał patrol, który rozmawiał ze zgłaszającą. Nikogo jednak nie zatrzymano - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości